• Szanowni Rodzice!

W związku z trwającym strajkiem nauczycieli w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Żelistrzewie zajęcia dydaktyczne nie są prowadzone aż do podjęcia decyzji przez Związki Zawodowe. Zapewnimy zajęcia opiekuńcze dla uczniów Szkoły w Świetlicy szkolnej w godzinach od 7.00 do 17.00. W związku z zaistniałą sytuacją proszę o dowóz uczniów w razie potrzeby własnym transportem na zajęcia opiekuńcze.

Żelistrzewo, 24.04.2019 r.

• Szanowni Rodzice!

W związku z trwającym strajkiem nauczycieli w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Żelistrzewie zajęcia dydaktyczne nie będą prowadzone w dniu 24 kwietnia br. aż do odwołania. Zapewnimy zajęcia opiekuńcze dla uczniów szkoły. Świetlica pracuje zgodnie z planem. Uprzejmie proszę – w miarę możliwości – o nieprzysyłanie dzieci i młodzieży do szkoły.

Żelistrzewo, 23.04.2019r.

• WESOŁYCH ŚWIĄT!

Zdrowych, Pogodnych
            Świąt Wielkanocnych,
            Pełnych wiary, nadziei i miłości.
            Radosnego, wiosennego nastroju serdecznych spotkań
            w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Życzy
                              Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
                 w Żelistrzewie

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W związku z rozpoczynającym się  Egzaminie  Gimnazjalnym klas III Gimnazjum w dniu 10.04.2019r.(środa), zapraszam na godzinę 8.00 do szkoły (zgodnie z informacją jaką otrzymaliście podczas szkolenia).

Proszę o zabranie ze sobą legitymacji szkolnej, czarnego długopisu i śniadania, ponieważ ze względów organizacyjnych nie będzie kanapek. Zapewnimy wodę i herbatę. Jeżeli chcecie proszę zabrać ze sobą małą butelkę wody na salę egzaminacyjną.

Dyrektor ZSZ w Żelistrzewie

• Szanowni Rodzice!

W związku z planowanym od dnia 08.04.2019 r. strajkiem nauczycieli w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Żelistrzewie – uprzejmie proszę – w miarę możliwości – o nieprzysyłanie dzieci i młodzieży do szkoły w dniach 08 i 09.04.2019.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z Zrządzeniem Dyrektora Szkoły z dnia 13.09.2018 r.- dzieci i młodzież z klas 0-VIII SP i kl. III gimnazjum w dniach od 10.04.2019r. do 17.04.2019 r. nie mają zajęć /dni ustalone jako wolne/.

Liczymy na Państwa zrozumienie.

Jeśli zaistnieje potrzeba, w w/w terminach zapewnimy opiekę dzieciom i młodzieży na terenie szkoły.

Żelistrzewo, 05.04.2019 r.