LOGOPEDA

Mowa jest zwierciadłem duszy człowieka i trzeba o nią dbać…

Leon Kaczmarek

Logopeda: Edyta Wolszon

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
          8.00-13.30 8.00-14.45 8.00-14.45 8.00-14.00 8.00-14.30

DRODZY RODZICE

Mowa wpływa na całokształt rozwojowy dziecka oraz w znacznym stopniu na jego powodzenia w szkole. Zaburzenia i wady wymowy w dużej mierze utrudniają dziecku osiągnięcie szkolnego sukcesu, wpływają negatywnie nie tylko na umiejętność czytania i pisania, ale także na relacje z rówieśnikami. Dlatego tak ważne jest wczesne rozpoznanie trudności dziecka i jak najwcześniejsze podjęcie terapii logopedycznej w celu niwelowania wszelkich zaburzeń i usprawniania mowy już nabytej.

Należy podkreślić, że w proces terapii logopedycznej wpisane jest nie tylko dziecko i logopeda.To od Was, Kochani Rodzice, zależy bardzo często długość trwania terapii oraz jej skuteczność. Zachęcam do systematycznego kontynuowania ćwiczeń i zabaw logopedycznych w domu, wykorzystując zeszyt ze szkolnych zajęć logopedycznych oraz inne ogólnodostępne materiały zamieszczone w internecie a także wartościowe pozycje książkowe.

Logopeda ZSP w Żelistrzewie Edyta Wolszon

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE W ZESPOLE SZKOLNO- PRZEDSZKOLNYM W ŻELISTRZEWIE