• NAUCZYCIELE

          Rok szkolny 2019/2020

          Lp

          Nazwisko i imię nauczyciela

          Nauczany przedmiot

          1.

          Adahs Irena

          Język angielski

          2.

          Albecka Monika

          Nauczyciel wspomagający, Zajęcia rewalidacyjne

          Wychowawca w świetlicy szkolnej

          3.

          Anisimowicz Władysława

          Matematyka

          4.

          Bliźniuk Irena

          Wychowawca w świetlicy szkolnej

          5.

          Bieszke Mateusz

          Wychowanie fizyczne,Gimnastyka korekcyjna

          6.

          Bizewska Halina

          Matematyka

          7.

          Bochentin Katarzyna

          Technika, Wychowanie fizyczne,

          Edukacja dla bezpieczeństwa

          8.

          Bullmann Bogumiła

          Nauczyciel wspomagający, Zajęcia rewalidacyjne

          9.

          Cierpiałkowska Magdalena

          Edukacja wczesnoszkolna

          10.

          Czapiewska-Braun Joanna

          Język niemiecki

          11.

          Dettlaff -Lange Elżbieta

          Wychowawca w świetlicy szkolnej, Terapia pedagogiczna

          12.

          Dubieniecki Janusz

          Muzyka

          13.

          Jaszke Agnieszka

          Nauczyciel wspomagający,Zajęcia rewalidacyjne,

          Integracja sensoryczna

          14.

          Jaszczur-Nowicka Karolina

          Wychowanie fizyczne

          15.

          Jelińska Anna

          Bibliotekarz

          16.

          Jeziak Danuta

          Język polski

          17.

          Klebba Irena

          Plastyka,Edukacja plastyczna

          Wychowawca w świetlicy szkolnej

          18.

          Klonowska Małgorzata

          Edukacja wczesnoszkolna

          19.

          Korth Jan

          Wychowanie fizyczne, Zajęcia rewalidacyjne

          20.

          Korzeniewska Anna

          Wiedza o społeczeństwie, Historia

          Wychowanie do życia w rodzinie

          21.

          Krasnodębska-Porzuczek Izabela

          Nauczyciel wspomagający, Biologia

          22.

          Krzebietka Angelika

          Edukacja wczesnoszkolna

          23.

          Kuchnowska Joanna

          Edukacja wczesnoszkolna

          24.

          Lange-Karsznia Ludwika

          Chemia, Fizyka

          25.

          Lewicka Alicja

          Język polski, Historia

          26.

          Loewnau Łucja

          Język angielski

          27.

          Miszkinis Mirosława

          Nauczyciel wspomagający, Zajęcia rewalidacyjne

          28.

          Mundt Kinga

          Edukacja wczesnoszkolna

          29.

          Ozga Romana

          Bibliotekarz, Język polski

          30.

          Ogrodowska – Łukowicz Aleksandra

          Psycholog

          31.

          Pol Grażyna

          Edukacja wczesnoszkolna

          32.

          Polanowska Beata

          Język angielski

          33.

          Pęzioł Katarzyna

          Edukacja wczesnoszkolna

          34.

          Reszke Elżbieta

          Język polski

          35.

          Rychert Roman

          Religia

          36.

          Sarnecka Hanna

          Matematyka

          37.

          Sawicka Beata

          Nauczyciel wspomagający, Zajęcia rewalidacyjne

          38.

          Sikorra Joanna

          Edukacja wczesnoszkolna

          39.

          Sitkiewicz Ryszard

          Wychowanie fizyczne, Gimnastyka korekcyjna

          40.

          Styn-Malinowska Magdalena

          Geografia, Zajęcia rewalidacyjne

          41.

          Szułczyńska Dorota

          Religia

          42.

          Szablewska Dorota

          Język niemiecki

          43.

          Szymankiewicz Izabela

          Język angielski , Zajęcia rewalidacyjne

          44.

          Ustupska Aleksandra

          Matematyka

          45.

          Wachowiak Patrycja

          Język angielski

          46.

          Wesserling Łucja

          Pedagog, Doradca zawodowy

          47.

          Wincewicz Aneta

          Informatyka

          48.

          Wittstock Janina

          Religia

          49.

          Wiśniewska Anna

          Edukacja wczesnoszkolna, Religia

          50.

          Wolszon Edyta

          Logopeda

          51.

          Ziemniak Ewa

          Język polski, Terapia pedagogiczna


           

           

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Żelistrzewie
      • sekretariat@zspzelistrzewo.pl
      • 58 673 86 18
      • 84-100 Żelistrzewo ul. Szkolna1
      • dyrektor@zspzelistrzewo.pl
  • Galeria zdjęć

    • Nauczanie zdalne klasy I-III
    • ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE- WIRUSY
    • DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU
    • KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS 1-3
    • PASOWANIE NA CZYTELNIKA
    • Profilaktyka zdrowotna
    • ZAJĘCIA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
    • ZAJĘCIA W ŚWIETLICY
    • PODSUMOWANIE PIERWSZEGO PÓŁROCZA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W KLASACH IV-VIII