•  

          Rok szkolny 2018/2019

          Osiągnięcia uczniów w nauce

          Konkursy gminne, powiatowe, wojewódzkie i ogólnopolskie

          Język polski

          • Nikola Krzebietke SP- II miejsce w rejonie w Konkursie Literackim „Błękitna Struna”,

          • Agata Lakowska, Maksymilian Gojke SP- wyróżnienie na szczeblu gminy w Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej,

          • Anna Laga - zakwalifikowała się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego dla gimnazjum,

          • Wiktoria Rajzyngier- zakwalifikowała się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego dla szkoły podstawowej.

          Język angielski

          • Jakub Świtkowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego dla gimnazjum,

          • Emilia Kloka - zakwalifikowała się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego dla gimnazjum.

          Język niemiecki

          • Jakub Świtkowski, Wiktoria Zaworska - zakwalifikowali się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Niemieckiego dla gimnazjum.

          Historia

          • Jakub Świtkowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Historii dla gimnazjum.

          Matematyka

          • Stanisław Anisimowicz SP - laureat na szczeblu powiatu w Lidze Zadaniowej z matematyki Zdolni z Pomorza,

          • Stanisław Anisimowicz, Daria Szulc, Olga Wiśniewska-SP,Wiktoria Treder- gimnazjum, – finaliści Ogólnopolskiego konkursu „ Liga Matematyczna”,

          • Zuzanna Kordylewicz, Kuba Nastały - SP Anna Laga, Agata Sonnberg, Alicja Parchem, Michał Szablewski, Michał Lewandowski- gimnazjum - półfinaliści konkursu „Liga matematyczna”,

          • Kacper Cierzniakowski SP– III miejsce w Wojewódzkim Konkursie z Matematyki „Feynmanki”organizowany przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej,

          • Michał Szablewski -gimnazjum - wyróżnienie na poziomie ogólnopolskim w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”,

          • Stanisław Anisimowicz, Jakub Nastały, Daria Szultz - SP - wyróżnienie na poziomie ogólnopolskim w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”,

          • Cyprian Nastały - zakwalifikowł się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z matematyki dla szkoly podstawowej,

          Geografia

          • Maciej Szenkin – finalista Kuratoryjnego Konkursu z Geografii dla Szkoły Podstawowej.

          Biologia

          • Stanisław Anisimowicz, Olgierd Łukowicz – finaliści Kuratoryjnego Konkursu z Biologii dla Szkoły Podstawowej,

          • Anna Laga gimnazjum – laureat na szczeblu województwa w Lidze Zadaniowej z biologii Zdolni z Pomorza,

          • Maciej Szenkin, Cyprian Nastały - zakwalifikowli się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Biologii dla szkoły podstawowej,

          • Anna Laga – zakwalifikowała się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Biologii dla gimnazjum.

          Chemia

          • Maciej Szenkin – finalista Kuratoryjnego Konkursu z Chemii dla Szkoły Podstawowej,

          • Anna Laga - gimnazjum– laureat na szczeblu powiatu w Lidze Zadaniowej z chemii Zdolni z Pomorza,

          • Anna Laga, Wiktoria Treder - zakwalifikowali się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Chemii dla gimnazjum,

          • Stanisław Anisimowicz, Olgierd Łukowicz - zakwalifikowali się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Chemii dla szkoły podstawowej.

          Religia

          • Sara Hincka, Jakub Bulczak, Tymoteusz Gojke -SP – II miejsce w Wojewódzko- Metropolitalnym Konkursie Plastycznym „Dzieje Apostolskie”,

          • Julian Gojke SP- III miejsce w Wojewódzko- Metropolitalnym Konkursie Plastycznym „Dzieje Apostolskie”.

          Inne

          • Anna Laga - gimnazjum- III m w województwie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia,

          • Zofia Kowaczewić, Agata Gaffke, Daniel Wandtke, Dominik Konthe – I miejsce w powiecie w Turnieju BRD w pierwszej grupie wiekowej,

          Agata Gaffke - I miejsce w powiecie indywidualnie,

          • Wiktoria Labuda, Juliusz Kuchnowski, Piotr Skrzypczak - I miejsce w powiecie w Turnieju BRD w drugiej grupie wiekowej,

          Wiktoria Labuda - I miejsce w powiecie indywidualnie,

          • XX Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach drużynowych SP -I miejsce w powiecie.

           

          Osiągnięcia uczniów w sporcie

          • Igrzyska Powiatowe w Czwórboju LA chłopców SP– I miejsce w powiecie,

          • XX Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej SP - I miejsce w powiecie,

          • XX Powiatowe Igrzyska Dzieci w Badmintonie dziewcząt i chłopców- I miejsce w powiecie,

          • XX Powiatowe Igrzyska Dzieci w Dwa ognie usportowione chłopców -I miejsce w powiecie,

          • Jesienne Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Biegach Przełajowych gimnazjum - II miejsce w powiecie,

          • I Rzut Ligii Lekkoatletycznej – I miejsce w powiecie -gimnazjum, II – SP,

          • Wiosenne Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Biegach Przełajowych- II miejsce w powiecie SP i Gimnazjum,

          • II Rzut Ligii Lekkoatletycznej - II miejsce w powiecie SP i Gimnazjum,

          • XX Powiatowe Igrzyska Dzieci w Badmintonie dziewcząt i chłopców. - II miejsce w powiecie,

          • XX Powiatowe Igrzyska Dzieci w Dwa ognie usportowione dziewcząt - III miejsce w powiecie,

          • XX Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce dziewcząt - II miejsce w powiecie.

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Żelistrzewie
      • sekretariat@zspzelistrzewo.pl
      • 58 673 86 18
      • 84-100 Żelistrzewo ul. Szkolna1
      • dyrektor@zspzelistrzewo.pl
  • Galeria zdjęć

    • Nauczanie zdalne klasy I-III
    • ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE- WIRUSY
    • DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU
    • KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS 1-3
    • PASOWANIE NA CZYTELNIKA
    • Profilaktyka zdrowotna
    • ZAJĘCIA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
    • ZAJĘCIA W ŚWIETLICY
    • PODSUMOWANIE PIERWSZEGO PÓŁROCZA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W KLASACH IV-VIII