• WESOŁYCH ŚWIĄT!

      Zdrowych, Pogodnych
      Świąt Wielkanocnych,
      Pełnych wiary, nadziei i miłości.
      Radosnego, wiosennego nastroju serdecznych spotkań
      w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

         Życzy
      Społeczność
                        Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
           w Żelistrzewie

       

     • Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

      W związku z rozpoczynającym się  Egzaminie  Gimnazjalnym klas III Gimnazjum w dniu 10.04.2019r.(środa), zapraszam na godzinę 8.00 do szkoły (zgodnie z informacją jaką otrzymaliście podczas szkolenia).

      Proszę o zabranie ze sobą legitymacji szkolnej, czarnego długopisu i śniadania, ponieważ ze względów organizacyjnych nie będzie kanapek. Zapewnimy wodę i herbatę. Jeżeli chcecie proszę zabrać ze sobą małą butelkę wody na salę egzaminacyjną.

      Pozdrawiam

      Jolanta Bieszke

      Dyrektor ZSZ w Żelistrzewie

    • Szanowni Rodzice!
     • Szanowni Rodzice!

      W związku z planowanym od dnia 08.04.2019 r. strajkiem nauczycieli w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Żelistrzewie – uprzejmie proszę – w miarę możliwości – o nieprzysyłanie dzieci i młodzieży do szkoły w dniach 08 i 09.04.2019.

      Jednocześnie informuję, że zgodnie z Zrządzeniem Dyrektora Szkoły z dnia 13.09.2018 r.- dzieci i młodzież z klas 0-VIII SP i kl. III gimnazjum w dniach od 10.04.2019r. do 17.04.2019 r. nie mają zajęć /dni ustalone jako wolne/.

      Liczymy na Państwa zrozumienie.

      Jeśli zaistnieje potrzeba, w w/w terminach zapewnimy opiekę dzieciom i młodzieży na terenie szkoły.

      Z poważaniem

      Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelistrzewie

      Jolanta Bieszke

       

      Żelistrzewo, 05.04.2019 r.

       

       

    • LIGA MATEMATYCZNA
     • LIGA MATEMATYCZNA

      30.03.2019r.

      Nasi uczniowie zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu "Liga Matematyczna":
      w gimnazjum- Wiktoria Treder
      w szkole podstawowej- Stanisław Anisimowicz, Daria Szulc i Olga Wiśniewska

      Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

       

    • MISTRZOSTWA POLSKI WADF
     • MISTRZOSTWA POLSKI WADF

      29 marca 2019r. uczennica klasy 2a Pola Krysiewicz oraz jej koleżanka Amelka zajęły III miejsce w Mistrzostwach Polski WADF w Białych Błotach w kategorii contenporary duet. Pola dostała się również do półfinału w kategorii solistek. 

      Gratulujemy!

    • WYCIECZKA DO CROCO-ROCO W PUCKU
     • WYCIECZKA DO CROCO-ROCO W PUCKU

      W środę 27 marca 2019r. grupy „Misiów” i „Tygrysków” pojechały na wycieczkę do sali zabaw Croco – Roco w Pucku. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę, rozwijanie motoryki dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in.: zjeżdżalni, trampolin, tuneli i z basenów z tysiącami kulek. Zadowolone, nieco zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola z umalowanymi buziami i kolorowymi balonikami.

    • PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
     • PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

      W czwartek 21 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, Przedszkolaki przyszły ubrane na zielono w wiosennych kolorowych i kwiecistych kapeluszach wykonanych wraz z rodzicami. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od spaceru barwnym korowodem ulicami Żelistrzewa. Dzieci z uśmiechem maszerowały w wiosennym pochodzie, z radością przygrywając na instrumentach oraz wznosząc okrzyki „Żegnaj Zimo, Witaj Wiosno”. Na czele pochodu widniała Marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji.

      Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita u nas na dobre.

    • ŚNIADANIE W PRZEDSZKOLU
     • ŚNIADANIE W PRZEDSZKOLU

      Przedszkolaki z naszego przedszkola podjęły wielkie wyzwanie – postanowiły samodzielnie przygotować dla siebie na pierwsze śniadanie pyszne i zdrowe kanapki. Po starannym umyciu rąk wszyscy zabrali się do pracy. Na stołach zagościły świeże warzywa: sałata, rzodkiewka, papryka, pomidor, ogórek oraz roszponka. Nie zabrakło wędliny, sera a także świeżych bułek. Dzieci z wielkim zaangażowaniem smarowały bułki masłem, układały produkty tworząc kolorowe kanapki, które potem z apetytem wszyscy zjedli.

         Tradycją staną się samodzielnie przygotowywane śniadania, dzięki którym będziemy rozwijać wyobraźnię, dbać o higienę oraz utrwalać odpowiednie nawyki żywieniowe
      i sprawne posługiwanie się nożem.      • ROBOTYKA W PRZEDSZKOLU
     • ROBOTYKA W PRZEDSZKOLU

      Zajęcia z robotyki cieszą się dużym zainterseowaniem. Dzieci zdobywają wiedzę z zakresu konstruowania i programowania oraz rozwijają kreatywność, wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne oraz umiejętność logicznego myślenia i planowania.

    • ZDOLNI Z POMORZA
     • ZDOLNI Z POMORZA

      29.03.2019r.

      Nasi uczniowie zdobyli I miejsca i zostali laureatami na szczeblu powiatowym w Pomorskiej Lidze Zadaniowej „Zdolni z Pomorza”.
      Anna Laga –
      z biologii i chemii
      Stanisław Anisimowicz
      - z matematyki

      Gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim.

    • SUKCES NASZYCH UCZNIÓW
     • SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

      29.03.2019r.

      Z radością informujemy , że mamy kolejnych finalistów kuratoryjnych konkursów z:
      języka angielskiego i historii-
      Jakub Świtkowski
      biologii-
      Stanisław Anisimowicz i Olgierd Łukowicz

      chemii- Maciej Szenkin

      Gratulujemy!

    • LEKCJA W KINIE
     • LEKCJA W KINIE

      Dzisiaj 26 marca 2019r. wszystkie klasy pierwsze wybrały się na kolejną "Lekcje w kinie". Temat lekcji to "Dziś poznamy świat reklamy". Po interesującym wprowadzeniu obejrzeliśmy film pt. "Rock dog. Pies ma głos". 

    • Puckie Dni Autyzmu
     • Puckie Dni Autyzmu

      2 kwietnia Światowy Dzień Autyzmu

         Na całym świecie 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Głównym przesłaniem tego dnia jest podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu, zaś motywem obchodów jest kolor niebieski.Autyzm to zaburzenie rozwoju dziecka czyli nieprawidłowe funkcjonowanie we wszystkich obszarach rozwoju. Diagnozowany jest już we wczesnym dzieciństwie i trwa przez całe życie. Jak dotąd nie wskazano jednoznacznie przyczyn występowania tego zaburzenia, nie ma też leku na autyzm. Autyzm bywa często nierozpoznany i niezrozumiany, dlatego też wiele osób z otoczenia traktuje dzieci z autyzmem jako niegrzeczne lub źle wychowane.


             Z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu nasza szkoła na znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem bierze udział w uroczystych obchodach Puckich Dni Autyzmu, które w tym roku odbędą się 4 kwietnia o godz. 10 w Pucku,  nasi uczniowie uczestniczą  w niebieskim marszu dla autyzmu ulicami miasta, biorą udział w konkursie plastycznym oraz w zbiórce niebieskich nakrętek, z których układane jest niebieskie serce na Puckim rynku.

      W dalszym ciągu można przynosić niebieskie nakrętki, oraz wziąć udział w pracy plastycznej pt: „Chodź, pomaluj mój świat”. Prace plastyczne i niebieskie nakrętki należy dostarczać do gabinetu pedagoga szkolnego do dnia 28 marca.Praca konkursowa: - technika dowolna,- format A-4, A-3. Praca na odwrocie powinna zawierać imię i nazwisko wykonawcy, wiek, klasa, imię i nazwisko prowadzącego nauczyciela, nazwę szkoły oraz formularz zgłoszeniowy ( załącznik w gabinecie pedagoga )

    • Maciej otrzymał tytuł finalisty.
     • Maciej otrzymał tytuł finalisty.

      KONKURS KURATORYJNY Z GEOGRAFII – ETAP WOJEWÓDZKI

      04 marca 2019 r. uczeń  klasy VIIIc Maciej Szenkin wziął udział w Wojewódzkim Konkursie z Geografii dla szkół podstawowych województwa pomorskiego pt. „Palcem po mapie”.

      Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

    • ZEBRANIE Z RODZICAMI
     • ZEBRANIE Z RODZICAMI

      27 marca 2019r. (środa) odbędą się zebrania z rodzicami.

      16.30 - klasy 5-8 SP oraz gimnazjum

      17.30- klasy 1-4 SP

      17.30 - spotkanie dyrektora szkoły z rodzicami klas 6 SP w stołówce szkolnej
       

    • SPOTKANIE Z LEKTURĄ "DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA"
     • SPOTKANIE Z LEKTURĄ "DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA"

      W minionym tygodniu klasa IIa omawiała kolejną lekturę w ramach innowacji pedagogicznej „Spotkanie z lekturą”. Drugoklasiści bardzo chętnie opowiadali przygody doktora Jana Dolittle i jego zwierząt. Uczniowie układali plan wydarzeń, pisali zaproszenie, wybrali się w wirtualną podróż do Anglii oraz poznali Afrykę.

      W czasie zajęć wykonali wiele ciekawych zadań w oparciu o karty pracy, stworzyli w parach ilustracje do wybranego rozdziału książki. Podsumowaniem zajęć była własnoręcznie wykonana praca pt. „Lektura w pudełku”. Każdy uczeń zaprezentował klasie swoje pudełko – rzeczy związane z lekturą. Niektórzy uczniowie włożyli gotowe przedmioty, inni samodzielnie przygotowali zwierzęta oraz główną postać lektury. Pomysłowość dzieci nie miała granic, a radość podczas wspólnego oglądania prac – bezcenna.

       

    • "ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM" - OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY
     • "ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM" - OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY

      Klasa IIa i IIb zakończyła realizację drugiej części ogólnopolskiego projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”. Tym razem głównym celem akcji było pokazanie dzieciom zależności między sposobem odżywiania i aktywnością fizyczną, a stanem zdrowia i samopoczuciem. W czasie zajęć zachęcaliśmy dzieci do uprawiania różnych dyscyplin sportowych oraz zdrowego odżywiania.

      Dzieci aktywnie uczestniczyły w różnych formach zajęć. Odbył się klasowy konkurs plastyczny pt. „Jestem siłaczkiem”, zawody sportowe, prace plastyczne, opis gier i zabaw sportowych wymyślonych przez dzieci, które wykorzystamy w czasie zajęć. Do projektu włączyli się również rodzice, którym serdecznie dziękujemy. Przed nami kolejne, ostatnie  wyzwanie – III etap - Wiosna.

    • KONKURS RECYTATORSKI W KLASACH 1-3
     • KONKURS RECYTATORSKI W KLASACH 1-3

      13.03.2019r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 1-3. Po eliminacjach klasowych w konkursie szkolnym wzięło udział 12 uczestników. Jury w składzie Romana Ozga i Edyta Wolszon wybrały najlepszych recytatorów. Oto wyniki konkursu:
      1 miejsce Franciszek Eitner 1b
      2 miejsce Malwina Stromska 2b
      3 miejsce Hanna Grota 1a i Pola Krysiewicz 2a

      Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych recytacji. 

    • DZIEŃ KOBIET NA WESOŁO
     • DZIEŃ KOBIET NA WESOŁO

      Dzień Kobiet na wesoło! Uczniowie należący do szkolnego koła teatralnego „BetAga” zaprezentowali dzisiaj kilka zabawnych scen z życia mężczyzn i kobiet, a że te wzajemne relacje często są niebywale skomplikowane, śmiechu było co niemiara. Na koniec dziewczęta zmierzyły się w tanecznej bitwie z chłopcami. Kto wygrał? A to już pytanie do publiczności!

    • DZIEŃ KOBIET
     • DZIEŃ KOBIET

      Dzień 8 marca to wyjątkowe święto – święto wszystkich kobiet. W naszej szkole także obchodziliśmy to święto. W klasach uczniowie złożyli życzenia, wręczyli kwiatki oraz poczęstowali swoje koleżanki słodkościami. Sto lat wszystkim Paniom!

    • KLASA IIA - "RODZICE NA START"
     • KLASA IIA - "RODZICE NA START"

      Klasa IIa rozpoczęła realizację drugiej części ogólnopolskiego projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”. Głównym celem jest uświadomienie dzieciom wpływu aktywności fizycznej na stan zdrowia, prawidłowy rozwój i samopoczucie. Będziemy zachęcać dzieci do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, przez co zwiększymy sprawność fizyczną. Jednym z tematów, jaki realizujemy to między innymi „Zdrowe inwestycje – rodzice na start”.

      Dlatego zaprosiliśmy rodziców do aktywnego spędzenia czasu wolnego ze swoimi pociechami. 7 marca 2019r. rodzice brali udział w zajęciach wychowania fizycznego. Jak to na tych zajęciach bywa, najpierw była zbiórka, potem rozgrzewka poprowadzona przez uczniów. W części głównej odbyły się wyścigi rzędów oraz gra w dwa ognie : rodzice kontra dzieci. Nad prawidłowym przebiegiem meczu czuwał nasz sędzia – dzisiaj w roli żeńskiej - Wiki. Na zakończenie zajęć rodzice otrzymali materiały edukacyjne. Była to okazja do integracji, aktywnego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie.

    • APEL PODSUMOWUJĄCY PIERWSZE PÓŁROCZE W KLASACH 1-3
     • APEL PODSUMOWUJĄCY PIERWSZE PÓŁROCZE W KLASACH 1-3

      1 marca 2019r. odbyło się podsumowanie wyników w nauce w I półroczu roku szkolnego 2018/2019 w klasach 1-3. Pani dyrektor Jolanta Bieszke wręczyła dyplomy i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wysoką frekwencję.Tego dnia uczniowie otrzymali także dyplomy i nagrody za udział w konkursach, które odbyły się w I półroczu. Wszystkim Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. A uczniom, którzy nie zostali nagrodzeni, życzymy powodzenia w drugim półroczu!

    • APEL PODSUMOWUJĄCY PIERWSZE PÓŁROCZE W KLASACH 4-8 I GIMNAZJUM
     • APEL PODSUMOWUJĄCY PIERWSZE PÓŁROCZE W KLASACH 4-8 I GIMNAZJUM

      28 lutego 2019r. odbyło się podsumowanie wyników w nauce w I półroczu roku szkolnego 2018/2019 w klasach 4-8 i gimnazjum. Pani dyrektor Jolanta Bieszke wręczyła dyplomy i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wysoką frekwencję. Tego dnia uczniowie otrzymali także dyplomy i nagrody za udział w konkursach, które odbyły się w I półroczu. Wszystkim Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. A uczniom, którzy nie zostali nagrodzeni, życzymy powodzenia w drugim półroczu!

    • TŁUSTY CZWARTEK
     • TŁUSTY CZWARTEK

      Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy tłusty czwartek. Wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły obchodzili ten dzień zgodnie z tradycją, kosztując przepysznych pączków z konfiturą. Pączki znikały błyskawicznie, co świadczy o tym, że były pyszne!!!

    • FERIE ZIMOWE
     • FERIE ZIMOWE

      Ferie zimowe dla dzieci to czas beztroskich zabaw i odpoczynku, to dni w których do przedszkola uczęszcza mniejsza grupa podopiecznych, biorących udział w wielu ciekawych zabawach i niecodziennych zajęciach. Każdy dzień ferii w naszym przedszkolu wypełniony był zajęciami o charakterze integracyjnym, twórczym oraz rozwijającym komunikację w grupie i pozytywną samoocenę. Staraliśmy się więc, aby czas spędzany w naszych murach mijał przyjemnie oraz sprawiał radość. Zdając sobie sprawę z tego, że takie dni odgrywają ogromną rolę w budowaniu pierwszych pozytywnych obrazów z jakimi dziecko kojarzy sobie przedszkole dążyliśmy do tego, aby wszystkim obecnym dzieciom zapewnić poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Mamy nadzieję, że okres ferii był czasem dobrze wykorzystanym i obfitującym w radosne przeżycia.

    • GRATULACJE!!!
     • GRATULACJE!!!

      Gratulacje dla ucznia kl VIII c - Kacpra Cierzniakowskiego, który znalazł się w dziesiątce finalistów konkursu Feynmanki !Trzymamy kciuki za Kacpra i życzymy powodzenia w finale konkursu, który odbędzie się już 2.03.2019 r. w Katedrze Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

    • BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU
     • BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

      Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tak też było u nas. W dniu 7 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny,rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

    • PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA
     • PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

      31 stycznia 2019r. w klasie 2a i 2b odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie mieli wczuć się w rolę świadków wypadku, udzielić pierwszej pomocy, wezwać służby ratunkowe, ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej, a w razie konieczności przeprowadzić resuscytację. Każdy z uczniów biorących udział w zajęciach miał możliwość samodzielnie przeprowadzić poszczególne zadania. Dzieci z uwagą słuchały poleceń nauczyciela, bardzo dobrze wczuły się w rolę, a przy okazji był to dobry czas na integrację.

       

    • LEGENDY POLSKIE - SPOTKANIE Z LEKTURĄ
     • LEGENDY POLSKIE - SPOTKANIE Z LEKTURĄ

      W lutym uczniowie z klasy 2a, w ramach innowacji pedagogicznej „Spotkanie z lekturą”, poznali piękne, polskie legendy. Oprócz legend, które znalazły się w kanonie lektur, dzieci przyniosły własne, ulubione, które zaprezentowały w czasie zajęć. Na zakończenie każdy uczeń przygotował kukiełkę – postać z ulubionej legendy. Po feriach zimowych wykorzystamy je do stworzenia teatrzyku kukiełkowego. Omówiliśmy też życie i twórczość szwedzkiej pisarki Astrid Lingren. Chętni uczniowie przygotowali prezentacje na temat pisarki, które zaprezentowali swoim rówieśnikom.

      Na zakończenie każdy uczeń przygotował kukiełkę – postać z ulubionej legendy. Po feriach zimowych wykorzystamy je do stworzenia teatrzyku kukiełkowego. Omówiliśmy też życie i twórczość szwedzkiej pisarki Astrid Lingren. Chętni uczniowie przygotowali prezentacje na temat pisarki, które zaprezentowali swoim rówieśnikom.

     • POMAGAMY!!!

      OTOZ "ANIMALS" - SCHRONISKO DĄBRÓWKA

      Z całego serca dziękujemy dzieciom, rodzicom i pedagogom z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelistrzewie za wspaniałe odwiedziny w schronisku oraz za przekazanie naszym podopiecznym darów zebranych podczas w/w spotkania. Psiaki zostały „wyspacerowane”, wygłaskane i obdarzone miłością <3. Podczas świątecznej zbiórki w szkole dzieci uzbierały 200 zł, które wówczas trafiły na konto schroniska. Z całego serca bardzo dziękujemy.

    • BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE
     • BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

      31 stycznia 2019r. odbyły się zajęcia dotyczące bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Klasy pierwsze miały spotkanie z policjantami z puckiej komendy, natomiast klasy I-III spotkały się ze strażakami. Policjanci i strażacy opowiedzieli dzieciom jak bezpiecznie bawić się podczas zimowego wypoczynku. Przestrzegali przed grożącymi niebezpieczeństwami związanymi z wchodzeniem na zamarznięte jeziora, stawy, zatokę.

      Strażacy zaprezentowali sprzęt, jaki jest wykorzystywany podczas akcji ratunkowych w momencie, kiedy pod naszym ciężarem załamie się lód. Odbyła się pogadanka na temat zabaw na śniegu, poruszania się po drodze oraz spotkania z nieznajomą osobą. W czasie zajęć dzieci utrwaliły sobie numery alarmowe. Po takich zajęciach miejmy nadzieję, że zbliżające się ferie zimowe będą bezpieczne, a dzieci wrócą do szkoły pełne wrażeń i chęci do nauki.

    • LEKCJA W KINIE - KLASY I-III
     • LEKCJA W KINIE - KLASY I-III

      6 lutego 2019r. klasy I-III wybrały się do Multikina w Rumi na zajęcia edukacyjne połączone z projekcją filmu. Tematem zajęć było: „Skąd są dźwięki tej piosenki? O muzyce w filmach dla dzieci”. Podczas lekcji uczniowie przekonali się, jaką rolę odgrywa muzyka w filmie, odkryli, kim jest taper oraz zoba czyli, jak nagrywa się muzykę do filmu. Po lekcji dzieci obejrzały film „Balerina inna niż wszystkie”.

  • Kontakty

   • Zespół Szkolno - Przedszkolny w Żelistrzewie
   • zszelistrzewo@wp.pl
   • 58 673 86 18
   • 84-100 Żelistrzewo ul. Szkolna1
 • Galeria zdjęć

  • ROBOTYKA
  • WYCIECZKA DO CROCO-ROCO W PUCKU
  • LEKCJA W KINIE
  • PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
  • ŚNIADANIE W PRZEDSZKOLU
  • SPOTKANIE Z LEKTURĄ "DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA"
  • ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM - OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY
  • KONKURS RECYTATORSKI W KLASACH 1-3
  • DZIEŃ KOBIET NA WESOŁO