• APEL PODSUMOWUJĄCY PIERWSZE PÓŁROCZE W KLASACH 1-3

1 marca 2019r. odbyło się podsumowanie wyników w nauce w I półroczu roku szkolnego 2018/2019 w klasach 1-3. Pani dyrektor Jolanta Bieszke wręczyła dyplomy i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wysoką frekwencję.Tego dnia uczniowie otrzymali także dyplomy i nagrody za udział w konkursach, które odbyły się w I półroczu. Wszystkim Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. A uczniom, którzy nie zostali nagrodzeni, życzymy powodzenia w drugim półroczu!

• TŁUSTY CZWARTEK

Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy tłusty czwartek. Wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły obchodzili ten dzień zgodnie z tradycją, kosztując przepysznych pączków z konfiturą. Pączki znikały błyskawicznie, co świadczy o tym, że były pyszne!!!

• FERIE ZIMOWE

Ferie zimowe dla dzieci to czas beztroskich zabaw i odpoczynku, to dni w których do przedszkola uczęszcza mniejsza grupa podopiecznych, biorących udział w wielu ciekawych zabawach i niecodziennych zajęciach. Każdy dzień ferii w naszym przedszkolu wypełniony był zajęciami o charakterze integracyjnym, twórczym oraz rozwijającym komunikację w grupie i pozytywną samoocenę. Staraliśmy się więc, aby czas spędzany w naszych murach mijał przyjemnie oraz sprawiał radość. Zdając sobie sprawę z tego, że takie dni odgrywają ogromną rolę w budowaniu pierwszych pozytywnych obrazów z jakimi dziecko kojarzy sobie przedszkole dążyliśmy do tego, aby wszystkim obecnym dzieciom zapewnić poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Mamy nadzieję, że okres ferii był czasem dobrze wykorzystanym i obfitującym w radosne przeżycia.

• BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tak też było u nas. W dniu 7 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny,rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.