• DZIEŃ MATKI

Moja kochana Mamusiu!

To dla Ciebie ten wierszyk,

dla Ciebie słońce i chmury,

dla Ciebie tęcza i wietrzyk.

Wiosną i latem – kwiaty,

jesienią – liście jesienne…

Bądź szczęśliwa, Mamusiu,

Dziś, jutro i codziennie!

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji wszystkie dzieci z naszego przedszkola składają swoim kochanym mamom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości w każdym dniu oraz  spełnienia najskrytszych marzeń.

Dla swoich kochanych mam każda z grup przygotowała piosenkę.

• PIKNIK

20 maja 2022r. dzięki uprzejmości pana Janusza Skoczek dzieci z Przedszkola w Żelistrzewie wzięły udział w pikniku  na terenie stadniny koni. W tym dniu to właśnie konie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci, które mogły je zobaczyć i pogłaskać. Oprócz ogniska, pieczonych kiełbasek oraz słodkiego poczęstunku, przedszkolaki mogły bawić się na placu zabaw, strzelać z łuku , a nawet jeździć na gokartach i hulajnogach. Nie zabrakło również sprzętu sportowego, który wśród dzieci cieszył się dużym powodzeniem.  Pogoda  tego dnia  dopisała wszystkim.  Śmiechom i zabawie nie było końca. Nasi milusińscy, co  widać jest  na załączonych zdjęciach,  miło , radośnie oraz aktywnie spędzili to piękne  przedpołudnie.

• Majowe Święta

W związku z obchodami majowych świąt w szkole zorganizowano
            dla uczniów klas 4-8 dwa konkursy:
            fotograficzny "Barwy narodowe w moim obiektywie"
            i na prezentację "Majowe Święta".

Oba konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!